Auto akumuliatoriaus priežiūra. Kokia ji turi būti?

Galima sakyti, kad transporto priemonės akumuliatorius yra jo širdis. Tikrai? Taip. Ne veltui sakoma, kad geras automobilio akumuliatorius taip pat lemia ir kelionių, kurios laukia, kokybę. Žinoma, komfortas apima daugelį veiksnių, tačiau sutikite, kad akumuliatorius – itin svarbus.

Perkama internetu ir toks, kokio reikia

Labai svarbu, kad mašinoje naudojamas akumuliatorius atitiktų jos poreikius. Kai kurie bandydami sutaupyti perka pigesnius arba tokius, kuriems tuo metu yra taikoma akcija. Tai nėra tikslu, kadangi pats akumas gali netikti tam tikram auto modeliui. Net ir tokiu atveju, kai mašina veikia, tačiau atitikimas nėra detalus – geriausia tokio varianto nesirinkti. Tai yra blogai, netikslu. Juk net ir važiuodama mašina, kai atrodo, kad jai viskas yra gerai – galbūt ji gadinasi. Ypač konkrečios jos dalys.

Rasti tinkamą akumą yra labai svarbu ir tikrai gana paprasta, kadangi šiuo metu daugelis specialistų teikia nemokamas konsultacijas internetu. Tereikia nurodyti savo poreikius ir mašinos modelį. Vienas tokių konsultacijų teikia specialistai, kuriuos rasite čia. Svarbiausia nebijoti klausti, kadangi geras akumuliatorius yra tai, ko reikia Jūsų mašinai.

O kai norisi sutaupyti – siūlome sekti akcijas, kurias rasite akumai.lt prekybos vietoje. Tai ir turėtų būti Jūsų prioritetas.

Daugiau dėmesio žiemos metu

Nors akumuliatoriai turi būti tinkamai prižiūrimi visus metus, tačiau dažniausiai žiemos periodu to dėmesio reikia dar daugiau, kadangi šaltis – nėra geras draugas sistemai. Siūlome pirmiausia rasti patikimą mašinos laikymo vietą. Tai yra bene pati svarbiausia taisyklė, kuri lemia, kad tiek akumuliatorius, tiek kitos mašinos dalys tarnaus kuo ilgiau.

Taip pat labai svarbu, kad akumuliatorius būtų tinkamai įmontuotas. Dėl to siūlome pirmiausia susipažinti su montavimo darbais arba galima tartis su specialistais, kad jie atliktų šiuos darbus.

Žinoma, reikia pasirūpinti, kad nebūtų elektros nutekėjimo, tai yra, kad prietaisai, kurie veikia elektros energijos pagalba – veiktų tiksliai taip, kaip reikia. Tokiu atveju žmogus gali būti ramus, kad paprasčiausiai nebus eikvojamas akumuliatorius, kuris yra toks svarbus mašinai.

Share